PROJEKTY ⋆ Centrum Duchowości

PROJEKTY

Centrum Duchowości realizuje swoją misję poprzez projekty, skupione na modlitwie uwielbienia, ewangelizacji i formacji chrześcijańskiej.

Niektóre z nich znane są w całej Polsce, jak Tyskie Wieczory Uwielbienia, czy Seminarium Odnowy Wiary. Niektóre pojawiły się niedawno (Trzecie Niebo) i również na stałe wpisały się w naszą posługę. Wszystkie dzieła wypływają jednak z tego samego źródła - modlitwy i rozeznania Wspólnoty.

Tyskie Wieczory Uwielbienia

Wyjątkowe spotkania modlitewne, podczas których przede wszystkim oddajemy chwałę Bogu – chwalimy Jego dobroć, miłość i miłosierdzie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Trzecie Niebo

Weekendowe uwielbieniowe forum liderów i wspólnot charyzmatycznych, w trakcie którego spotykamy się jako liderzy i przedstawiciele różnych środowisk ewangelizacyjnych i grup modlitewnych.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Seminarium Odnowy Wiary

Dla wszystkich pragnących pogłębić swoje życie duchowe, rozpoznać w sobie Dary Ducha Świętego i odkryć piękno modlitwy z Pismem Świętym.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Rekolekcje letnie

Szukasz wyciszenia i czasu dla Pana Boga? Wyjazd na rekolekcje to najlepsza szansa na pogłębienie Twojej wiary! To tydzień czasu spędzonego na modlitwie, Eucharystii, formacji w grupie i integracji we wspólnocie. Centrum Duchowości organizuje rekolekcje według materiałów i charyzmatu Ruchu Światło-Życie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Modlitwa uwielbienia

Spotkania dla poszukujących okazji do modlitwy we wspólnocie i chcących uwielbiać imię Pana!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Trzecie Niebo w Mieście

Spotkania z ciekawymi osobami – znanymi kapłanami, liderami wspólnot, autorami książek, dziennikarzami oraz świadkami wiary.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pomoc duchowa